Witamy w Krainie Marzeń!

"Okażcie dzieciom, że je kochacie. Zapewnijcie warunki, by mogło się uczyć i samo decydować. Bądźcie trenerami - moblizujcie do podejmowania wyzwań i cieszcie się z jego dokonań" - Joan Beck

Jesteśmy grupą pedagogów z pasją, dla których praca z dziećmi to przyjemność dzielenia się swoimi zainteresowaniami. Nasz zespół jest siłą napędową naszych działań.

Życie dziecka w okresie żłobkowym i przedszkolnym to przede wszystkim zabawa. To na niej opieramy naszą działalność wychowawczą i dydaktyczną. Powtarzając za Friedrichem Frobelem "wolność zabawy to prawo najpierwsze...", nie startujemy w wyścigu talentów, lecz pozostawiamy dzieciom pełną wolność spokojnego bawienia się w życie:-)

Kierujemy się zasadą, że najważniejsze dla harmonijnego rozwoju maluszka są miłość, szacunek, ciepło i czas... Wspieramy jego wrodzoną ciekawość świata, rozwijamy poczucie własnej wartości i szacunku do innych.

"Dzieci są jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewać, poświęcać im uwagę, pielęgnować. W takich warunkach nasiona kiełkują, rośliny rosną a potem zakwitają" - Shinichi Suzuki, Pod opieką miłości.