12431364 1024548994253878 1488594999 n

Patrycja Jakubas

Pani Patrycja jest absolwentką studiów pedagogicznych oraz socjologicznych na KUL, posiada też zawód dekoratora wnętrz. Ukończyła także kurs opiekuna dziecięcego w języku angielskim oraz wychowawcy kolonijnego. Jej atutem jest łatwość nawiązywania relacji z dziećmi oraz otwartość na nowe możliwości. W pracy w przedszkolu najważniejszy jest dla niej kontakt z dziećmi, aby mogła pokazać swoim podopiecznym jak piękny jest świat, a przy okazji nauczyć kilku zasad, które na nim panują. Poza pracą interesuje się poznawaniem nowych technik plastycznych, w szczególności rysunku. Lubi także aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze oraz biegając na długie dystanse.

Ilona Smyk

Ilona Smyl

Pani Ilonka jest absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na UMCS. Ukończyła również liczne kursy : Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika w pracy z dziećmi, Metoda Dobrego Startu oraz kurs animacji czasu wolnego. Ukończyła również warsztaty Szkoły dla Rodziców „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”. Najważniejsze jest dla niej zadowolenie i radość dzieci , do czego dąży każdego dnia. Jest osobą szczerą , otwartą oraz zawsze uśmiechniętą. Poza pracą, która daje jej ogromną satysfakcję i radość, lubi czytać, głównie książki na temat rozwoju osobistego, poradniki motywacyjne oraz książki na temat rozwoju dzieci.

KM- Magda

Magdalena Szaron - dyrektor

Posiadam wykształcenie pedagogiczne z zakresu wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej oraz pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej. Przez ostatnich 6 lat pracowałam z dziećmi w szkole oraz w przedszkolu. Praca zawodowa sprawia mi ogromną radość, a uśmiech dzieci dodaje skrzydeł. Prywatnie jestem osobą pogodną, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi, odpowiedzialną oraz kompetentną. Jako dyrektor jestem wymagająca w stosunku do siebie i zadań jakie stawiam przed sobą. Staram się, aby

placówka prowadzona przeze mnie była miejscem do którego dzieci przychodzą chętnie, a rodzice są zadowoleni z efektów opiekuńczych, wychowawczych oraz dydaktycznych.